Tu jesteś: Podobne artykuły

 

Kiedy lekarz musi używać kasy fiskalnej

dodał : Katarzyna Staudt, 28-03-2011
Już od 1 maja bieżącego roku nasz lekarz będzie zobowiązany do rejestrowania swoich dochodów przy pomocy kasy fiskalnej. Obowiązek ten to wynik rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 26 lipca 2010 r. w sprawie zwolnień z obowiązku prowadzenia ewidencji przy zastosowaniu kas rejestrujących (Dz. U. Nr 138, poz. 93).
(więcej)

Fala wypalenia zawodowego w Polsce

dodał : Kinga Marciniak, 24-10-2008

Z badań Głównego Urzędu Statystycznego przeprowadzonych w II kwartale 2008 roku wynika, że nauczyciele, lekarze, pielęgniarki, wychowawcy, opiekunowie i handlowcy są na pierwszych miejscach listy najbardziej przepracowanych i zdemotywowanych do pracy zawodów w naszym kraju.

(więcej)

Spadną ceny za usługi prawnicze

dodał : Sylwia Domańska, 08-06-2007
Maksymalnie sto złotych za poradę prawną - taką stawkę chcę wprowadzić Ministerstwo Sprawiedliwości. Resort ogłosił właśnie projekt opłat u prawników. Jeśli zaczną obowiązywać, mniej również zapłacimy na początku za zlecenie sprawy adwokatowi. (więcej)

Kasa fiskalna na biurku każdego lekarza

dodał : Marta Muszyńska, 07-06-2007
"Rzeczpospolita": "rząd chce zwiększyć wpływy z podatków dochodowych, zmuszając lekarzy do ujawnienia zarobków i płacenia podatków." (więcej)

Zafunduj swoim pracownikom lekarza

dodał : Kamil Świętoń, 09-05-2007
Pracownicy coraz częściej wybierają te firmy, które nie tylko dobrze płacą, ale proponują dopłaty do opieki medycznej. (więcej)

Lekarze gotowi do strajku

dodał : Zofia Safteruk, 08-05-2007
Około 300 placówek służby zdrowia jest gotowych do bezterminowego strajku planowanego na 21 maja. Lekarze domagają się podwyżek płac. (więcej)

Jesteś człowiekiem biznesu?
Więc nie zwlekaj!

Zarejestruj się
Zyskujesz :
  • - znajomości osób z branży i nie tylko
  • - darmowy dostęp do forum z cennymi poradami i naszą pomocą
  • - prawdziwy portal społecznościowy dla ludzi związanych z szeroko rozumianym biznesem