dodaj do ulubionych

ustaw jako startową

Strona Główna    |    Praca    |    Reklama    |   Kontakt

Wtorek, 2. grudnia 2008

Porady dla Firm
Biznes Wiadomości
Finanse
Gospodarka
Puls Rynku
Przemysł,Firmy
Media, telekomunikacja
Podatki
Pomysł na Biznes
Biznesplan
Spółki
Moja Firma
Marketing i Reklama
Jak założyć firmę
Formularze Podatkowe, umowy
Wskaźniki, progi podatkowe
Kalkulatory VAT, NIP i inne
Biznes Forum
Kalendarz podatkowy
Newsletter
Szkolenia biznesowe
Wiadomości na Twojej stronie
Giełda Biznes Ofert
Centrum Finansowe
Kanały RSS
W jaki sposób dążysz do zwiększenia oglądalności Twojej strony firmowej?
Zakup reklamy
Pozycjonowanie w wyszukiwarkach
Marketing wirusowy
Nie przejmuje się tym
Nie mam strony firmowej

 

Tu jesteś : Biznes Wiadomości / Media, telekomunikacja / Zmiana formy zapłaty abonamentu RTV

Zmiana formy zapłaty abonamentu RTV
Autor: Kamil Świętoń 27-07-2008
Każdy posiadacz odbiornika radiowego i telewizyjnego jest zobowiązany do płacenia abonamentu RTV. Poczta Polska wprowadza nową formę wnoszenia opłat abonamentowych. Dotychczasowe książeczki zostaną zastąpione spersonalizowanymi formularzami wpłat z nadanym indywidualnym numerem rachunku bankowego.
Osoba, która zarejestrowała odbiornik RTV do dnia 13 grudnia 2007 roku otrzyma indywidualny numer identyfikacyjny stanowiący część rachunku bankowego dedykowanego do wnoszenia opłat abonamentowych. „Zawiadomienie o nadaniu indywidualnego numeru identyfikacyjnego użytkownikowi odbiorników radiofonicznych/telewizyjnych” oraz pięć spersonalizowanych formularzy polecenia przelewu/wpłaty gotówkowej wraz z dwoma formularzami zamówień na spersonalizowane formularze polecenia przelewu/wpłaty gotówkowej Poczta Polska rozsyła na adresy, pod którymi dokonano rejestracji tych odbiorników.

Zmiana oznacza, że aby wpłata została poprawnie uznana, należy przelew wysłać na indywidualne konto, które każdy uzyska.
+ dodaj komentarz
drukuj
prześlij na email
powrót
do góry
Nowa wydumka ~tralala
01-09-2008 21:42

Na cholerę zmieniać to, co dobre. Książeczka RTV jest najbardziej oszczędnym dokumentem służącym do dokonywania opłat - starcza na parę lat i co teraz ma być? Jakieś rachunki indywidualne. To się nadaje do komisji posła Palikota.

Biznes-Firma.pl / Biznes Wiadomości / Media, telekomunikacja / Zmiana formy zapłaty abonamentu RTV

Copyright by Biznes-Firma.pl - Wszystko dla Twojej Firmy (c) 2008 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone Kontakt  I  Reklama  I  Mapa serwisu  I  Polityka prywatności  I  O nas