|
Czwartek, 4. grudnia 2008
|
|
|
|
|
|
 |
 |
PODOBNE TEMATY |
|
|
|
| Unijna komisarz zapowiada niższe ceny wiadomości SMS i MMS w roamingu |
 |
 |
 |
| Autor: Jakub Noch |
19-03-2008 |
|
|
|
|
Viviane Reading, unijny komisarz ds. społeczeństwa informacyjnego i mediów poinformowała o rozpoczęciu prac nad obniżeniem opłat roamingowych za przekazywanie wiadomości SMS i MMS na terenie Unii Europejskiej.
- Już latem tego roku będzie w tej sprawie głośno – stwierdziła Reading w czasie spotkania z przedstawicielami organizacji konsumenckich w Warszawie, które miało miejsce w ubiegłym tygodniu. Unijna komisarz zapowiedziała również, że jej urząd podejmie prace nad skłonieniem operatorów telekomunikacyjnych do przejrzystszego prezentowania cen sowich usług. Wcześniej, podobne zapowiedzi komisarz ogłosiła podczas wizyty w Barcelonie, gdzie spotkała się z szefami największych operatorów telefonii komórkowej.
Dotychczasowe działania Reading doprowadziły do szeregu zmian na unijnym rynku telekomunikacyjnym. Brytyjska komisarz jest znana ze swego prokonsumenckiego nastawienia.
|
|
|
|
 |
super |
~ewcia 19-03-2008 15:58 |
|
Jestem studentka, studiuje za granica. Kontakt z rodzina mam ograniczony. Jest to rewelacyjna szansa dla Mnie i dla tych wyjezdzajacych. Probujcie jak najszybciej zdzialac w tej sprawie. Czekam na efekty!!! |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|