Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka Serwisu :

Strona Główna | Praca | Reklama | Kontakt

Biznes-Firma.pl / Biznesplan / Konkurs na biznesplan

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową | zarejestruj się

    ..:: Biznes - Firma

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy będziesz korzystał z możliwości wysyłania PIT drogą eletroniczną do US mimo wysokich kosztów podpisu elektronicznego (ponad 300zł)?


Tak

Nie

Jeszcze nie wiem


  + wyniki

 




 
Konkurs na biznesplan 

16-11-2007

  Autor: Sylwia Domańska
Rozpoczyna się konkurs Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości na biznesplan, który ma umożliwić młodym Polakom założenie własnej firmy. - donosi "Gazeta Prawna".


 

Konkurs jest skierowany do wszystkich osób, które nie ukończyły 30 roku życia. Warunkiem uczestnictwa w nim jest przesłanie własnego pomysłu na firmę do 15 stycznia 2008 r. za pośrednictwem strony www.biznesplany.pl. W trzech poprzednich edycjach zgłoszonych zostało blisko 1,5 tys. biznesplanów.

W ramach wsparcia fundacja prowadzi rozliczeniach księgowe i finansowe każdej firmy, pomaga poprzez pisanie umów i udzielanie porad prawnych. Zajmuje się również przyznawaniem dotacji i pożyczek dla podległych jej firm.

Obecnie pod skrzydłami AIP działa 300 firm, całkowity koszt prowadzenia firmy w ramach inkubatora to 200 zł miesięcznie, a osoba prowadząca firmę w fundacji nie musi opłacać składek ZUS i innych tego typu świadczeń.

Źródło: Gazetaprawna.pl

 

  drukuj   prześlij na email

  powrót   w górę

Tego artykułu jeszcze nie skomentowano

Copyright by (C) 2007 by Biznes-Firma.pl - Wszystko dla Twojej Firmy. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt | Reklama | Mapa Serwisu | Polityka Prywatności | O nas

Biznes-Firma.pl